Kategorie: Archiv

Kurs „Buněčné a molekulární základy imunologie 2017“

organizovaný:
Oborovou radou Imunologie doktorského studia Biomedicíny UK, Českou imunologickou společností a nadací fondu pro imunologii Homunkulus,
pod záštitou Evropské federace imunologických společností (EFIS)

Zveme všechny zájemce o imunologii na kurs „Buněčné a molekulární základy imunologie 2017" (viz Program níže), který je určen pro účastníky
doktorandského studia Biomedicíny UK (všech oborů) a další zájemce. Kurs bude probíhat na jaře 2017.
Akce je pořádaná dle Stavovského předpisu České lékařské komory, Komory vysokoškolsky vzdělaných pracovníků ve zdravotnictví a České asociace zdravotních laborantů, má charakter postgraduálního vzdělávání a bude ohodnocena kredity.
Kurs bude pro přihlášené ukončen potvrzením o účasti nebo zápočtem a ke konci kursu bude možné získat nové vydání skript. Účastnický poplatek pro celý kurs činí 700 Kč a zahrnuje poskytnutí skript. Pro zájemce o jednotlivé přednášky je kurs přístupný bezplatně.


Přednášky budou probíhat každý měsíc vždy v úterý v 9. hod., počínaje 7. 2. 2017, další pak 7.3., 4.4., 2.5., 13.6. 2017.
Přednášky se konají v kinosále Fyziologického ústavu AV ČR (Ústavy Akademie věd, hlavní vchod, přízemí vlevo), Vídeňská 1083, Praha 4 - Krč (bus č. 114 a bus č. 193).

Organizátoři kursu:

Prof. MUDr. H. Tlaskalová-Hogenová, DrSc.
(tlaskalo@biomed.cas.cz)

prof. RNDr. V. Holáň, DrSc. (vladimir.holan@img.cas.cz)

RNDr. M. Bilej, DrSc. (mbilej@biomed.cas.cz)

Přihlášky do kursu posílejte na adresu Veroniky Patrovské:
patrov@biomed.cas.cz

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.